اخبار > دیدار فعالان قرآنی دانشگاه مازندران با خانواده معظم شهدا  چاپ        ارسال به دوست

هم‌زمان با هفته قرآن و عترت انجام شد:

دیدار فعالان قرآنی دانشگاه مازندران با خانواده معظم شهدا

 

 

 

 

هم‌زمان با هفته قرآن و عترت انجام شد:

دیدار فعالان قرآنی دانشگاه مازندران با خانواده معظم شهدا

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هم‌زمان با فرا رسیدن هفته گرامی‌داشت قرآن و عترت، فعالان قرآنی دانشگاه مازندران به همراه جمعی از مدیران و مسوولان دانشگاهی به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا به دیدار خانواده معظم دو تن از شهدا رفتند.

       بر اساس این گزارش، در این دیدار که در روز سه‌شنبه 24 آبان 1401 صورت گرفت، فعالان قرآنی با حضور در منزل علیرضا لقمانی از همکاران دانشگاهی و برادر شهید علی‌محمد لقمانی، ضمن دیدار با پدر بزرگوار این شهید، از این خانواده با اهدای لوح سپاس، تجلیل کردند.

       فعالان قرآنی دانشگاه هم‌چنین با حضور در بیت شهید محمد کاظم طلابیان، با حجت‌الاسلام طلابیان امام جمعه سابق بابلسر و از مفسران و فعالان علوم قرآنی استان مازندران دیدار و ضمن بهره‌مندی از توصیه‌های ارزنده این خطیب توانمند، از ایشان نیز با اهدای لوح سپاس تحلیل کردند.

       یادآور می‌شود: در این برنامه، دکتر علی‌اکبر ایزدی‌فرد معاون دانشجویی، دکتر میلاد غنی رییس حوزه ریاست دانشگاه با همراهی دکتر مهران رضایی مدیر برنامه‌ریزی فرهنگی، دکتر شریفی معاون پژوهشی و فرهنگی دانشکده الهیات و معارف اسلامی و حبیب‌اله غفاری کارشناس فعالیت‌های قرآنی دانشگاه به دیدار خانواده‌های معظم شهدا رفته و از ایشان تجلیل کردند.

 

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


١١:١١ - شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٣٥٤٠٥    /    تعداد نمایش : ٥٥٠