اخبار > محفل انس با قرآن کریم در هفته قرآن و عترت در دانشگاه مازندران برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه:

محفل انس با قرآن کریم در هفته قرآن و عترت در دانشگاه مازندران برگزار شد

 

 

 

 

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه:

محفل انس با قرآن کریم در هفته قرآن و عترت در دانشگاه مازندران برگزار شد

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، برنامه"محفل انس با قرآن کریم" در راستای تقویت هویت دینی- مذهبی دانشگاهیان و هم‌زمان با هفته گرامی‌داشت قرآن و عترت در سالن اجتماعات دانشکده علوم ریاضی برگزار گردید.

       براساس این گزارش، در این برنامه که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی، دانشکده الهیات و معارف اسلامی و انجمن علمی علوم قرآن و حدیث برگزار شد، دکتر حبیب‌اله حلیمی جلو‌دار رییس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه مازندران و مسوول سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های مازندران به سخنرانی پرداخت. در ادامه، علی کبیری و یاسین محمدی از قاریان برجسته و ممتاز دانشجویی دانشگاه مازندران به قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداختند.

        اجرای برنامه قرآنی توسط مرتضی خدامی از حافظان برجسته قرآن به سه زبان زنده دنیا، تجلیل از حجت‌الاسلام خطیبی از پژوهشگران علوم قرآنی، تجلیل از فعالان قرآنی دانشگاه، برگزاری مسابقه قرآنی و غبارروبی مزار شهدا از دیگر بخش‌های برنامه محفل انس با قرآن کریم بود.

       هم‌چنین در برنامه‌ای که به همین مناسبت در روز یکشنبه 22 آبان 1401 در نمازخانه سازمان مرکزی برگزار شد، حبیب‌اله غفاری قاری ممتاز و برجسته کشور، محمدعلی عباسی نسب، محمدرضا حسن‌پور و محمد ابراهیمی از یاوران علمی دانشگاه به قرائت کلام‌اله مجید پرداختند.

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


١٤:٢٩ - دوشنبه ٢٣ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٣٥٣١٨    /    تعداد نمایش : ٧٠٢