اخبار > نشست معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران با هیاتی از دانشگاه لیئژ بلژیک  چاپ        ارسال به دوست

با هدف بررسی نحوه اخذ پروژه‌های تحقیقاتی مشترک انجام شد:

نشست معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران با هیاتی از دانشگاه لیئژ بلژیک

 

 

 

 

با هدف بررسی نحوه اخذ پروژه‌های تحقیقاتی مشترک انجام شد:

نشست معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران با هیاتی از دانشگاه لیئژ بلژیک

         به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، هیاتی از دانشگاه لیئژ بلژیک در روز شنبه اول مرداد 1401 با حضور در دانشگاه مازندران با دکتر جمال قاسمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کردند.

       بر اساس این گزارش، در این نشست که با هدف بررسی نحوه اخذ پروژه‌های تحقیقاتی مشترک با دانشگاه‌های معتبر خارج از  کشور برگزار شد، چگونگی همکاری دانشگاه مازندران و دانشگاه لیئژ بلژیک برای اخذ پروژه‌های تحقیقاتی مشترک بررسی شد.

       در این نشست، راهکارهای اخذ پروژه‌های تحقیقاتی مشترک با دانشگاه‌های معتبر خارج  از کشور در پنج محور ایجاد و توسعه شبکه علمی بین‌الملل (Net working)، اخذ گرنت‌های تحقیقاتی بین‌المللی (Research funding)، توسعه و افزایش انتشار مقالات در نشریات معتبر بین‌المللی (Publication)، برگزاری دوره‌های مشترک آموزشی در سطح بین‌المللی (Teaching)و انجام فعالیت‌های پژوهشی و برگزاری دوره‌های مشترک بین‌المللی (Joint event/Activity)بررسی شد.

       یادآور می‌شود: در این جلسه دکتر جمال قاسمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر رحمت عباس‌نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و هیاتی از دانشگاه لیئژ بلژیک به سرپرستی دکتر حسین آزادی حضور داشتند.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


٠٨:٥٠ - يکشنبه ٢ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٣٩٨٧    /    تعداد نمایش : ١٢٩٠